+38 050 337 8184, +38 096 401 0516

 

Переваги серії ATTACK DP

Головна перевага - проста конструкція, яка складається з камери загрузки і камери спалювання, вогнетривкого сопла і піддувала, ребристого теплообмінника та мінеральної ізоляції. Корпус котла виготовлений зварюванням спеціальної котельної сталі товщиною 6 мм. Другою перевагою є висока надійність, низькі витрати палива, легке обслуговування, велика камера, мінімальна кількість попелу, автоматичне відключення котла після вигорання палива, інтегрований контур охолодження для безпечної роботи та запобігання аварійному стану.

 

Переваги серії ATTACK DPX

Серія котлів ATTACK DPX обладнана трубчатим теплообмінником. В ньому знаходяться спецільні подвижні економайзери, для гальмування газів та створення турбулентного руху продуктів згорання через теплообмінник. Ця серія котлів має більш високий ККД, низьку температуру продуктів згорання і більш ефективний процес горіння, що забезпечує зменшення витрат на паливо. 

У відповідності до діючої европейської норми EN303-5, котел ATTACK DPX (версія LAMBDA) досягає більше ніж у 25 раз нижчу концентрацію шкідливих викидів  у продуктах згорання, ніж в кращому класу згідно цієї норми! Крім цього, економайзери очищають поверхню теплообмінника, і утримують його чистим, в результаті чого теплообмінник досягає найбільш ефективних робочих параметрів.

  

 ХАРАКТЕРИСТИКА КОТЛІВ
 

ATTACK DP

 • Стальний водогрійний котел для газифікації колотих дров
 • Товщина сталі 6 мм
 • Потужний витяжний вентилятор
 • Інтегрований контур охолодження
 • ККД котла 84 - 86%
 • Низькі витрати палива
 • Ширина 690 мм для легкої установки в котельних приміщеннях з шириною дверей 800 мм
 • Максимальна довжина колотих дров до 1 м (версії DР75, DР95)
 • Діаметр приєднання до димової труби 150 мм

 

 


ATTACK DPX

 • Стальний водогрійний котел для газифікації колотих дров
 • Товщина сталі 6 мм
 • Трубчатий теплообмінник
 • Очистка теплообмінника за допомогою економайзерів
 • Потужний витяжний вентилятор
 • Інтегрований контур охолодження
 • Високий ККД 89 - 91,3%
 • Дуже низькі витрати на паливо
 • Ширина 690 мм для легкої установки в котельних з шириною дверей 800 мм
 • Максимальна довжина колотих дров до 1 м
 • Витяжка продуктів згорання у змінній позиції. Можлива установка димової труби згідно вимог споживача у горизонтальному чи вертикальному положенні. Підключення до димоходу 150 мм.

 

 


Опис котла

 ATTACK DP
Нескладна та проста конструкція котлів забезпечує їх високу надійність та легке обслуговування. Швидку розтопку забезпечує ручний клапан розпалення і вентилятор; просту чистку забезпечує піддувало і лопатка для відбору попелу. Захистом котла є контур охолодження, який у випадку перегріву котла забезпечить його охолодження на експлуатаційну температуру. Основною версією котла є управління типу STANDARD, що управляє котловою температурою води, при якій відключення вентилятора має відбутись після вигорання топлива. Покращена версія PROFI, яка працює з кімнатним термостатом і має модулювати потужність котла зміною оборотів вентилятора.

 


ATTACK DPX

Котли серії ATTACK DPX -це реалізація сучасних технологій, таких як управління LAMBDA, що дозволяє активне управлення процесом горіння на основі процентного складу кисню у продуктах згорання та їх температури. ККД 91,3 %досягається завдяки трубчатому теплообміннику з економайзерами.

Перевагою економайзерів є також функція очистки, завдяки якій не топрібно чистити теплообмінник регулярно щітками.


Ми рекомендуємо монтувати котли ATTACK DPX разом з акумуляційними баками, чим Ви збільшите загальну ефективність та гнучкість опалювальної системи.

 

Паливо

 

Необхідне паливо - сухі колоті дрова, вологістю 12- 30% та з теплотворною здатністю 15-17 МДж/кг. Альтернативно можна спалювати і брикети з отвором вологістю 10-12% та теплотворною здатністю 18,7 МДж/кг.

Для спалювання можна використовувати будь-яку суху деревину, в першу чергу колоті дрова. Мілкі древесні відходи можна спалювати у невеликій кількості (макс. 10%) разом з кусковими дровами. 

Велика топка дозволяє використовувати і великі поліна.

 

Модифікації котлів:

Attack DP Standard, Attack DPX Standard

Управління піролізними котлами "ATTACK DP, DPX Standard" здійснюється за допомогою котельного термостату та термостату продуктів згорання.

 

 1. Аварійний термостат з повторним запуском (reset)
 2. Запобіжник
 3. Головний вимикач
 4. Термостат продуктів згорання
 5. Котельний термостат
 6. Термоманометр 

Attack DP profi, Attack DPX profi
Управління котлом  "ATTACK DP, DPX Profi" здійснюється за допомогою електронного регулятора. Перевага Profi версії котлів ATTACK - більш висока комфортність обслуговування, можливість модуляції потужності котла для досягнення оптимальних параметрів спалювання. Регулятор постійно вимірює температуру води в котлі і зображає її значення на дисплеї та одночасно управляє вентилятором продуктів згорання.

 

Attack DPX Lambda

Котел  „ATTACK DPX Lambda" оснащений найбільш передовою технологією управління процесом горіння. Регулятор самостійно управляє первинним та вторинним повітрям на основі даних вмісту кисню з Lambda зонду, температури котла і температури продуктів згорання. Всі робочі параметри зображені на LCD дисплеї. Зміни параметрів можна здійснювати за допомогою кнопок на панелі управління котла. 

 

 

1 - Дані режиму роботи котла
2 - Повідомлення про помилки
3 - Попередження
4 - LCD дисплей
5 - Кнопка включення котла та зміни параметрів
6 - Кнопка виключення котла та зміни параметрів
7 - Enter (кнопка підтвердження та входу в меню)
8 - Повторний запуск (reset)
9 - Термоманометр

 


 Що таке ПІРОЛІЗ деревини?

Газифікація деревини - це технологія, яка збільшує ККД спалювання деревини. Спалювання представляє собою різку оксидацію маси, при якій виділяється тепло.

Роботу піролізного котла можна розділити на три процеси - нагрів і сушка маси деревини в топці, виділення водяного пару та виділення газоподібних частин, спалення твердих частин (деревного вугілля). Кожна з цих фаз вимагає різних умов, але головною умовою є виключення попадання повітря. 

 


 

Захист котла від перегріву

 Всі моделі котлів ATTACK мають вмонтований контур від перегріву. Після підключення клапану STS 20, датчик якого знаходиться в задній частині котла, котел захищений від перегріву таким чином, що якщо температура води в котлі підніметься вище 95°С, то клапан впустить в контур охолодження воду з водопроводу, яка забере лишнє тепло та відведе його в каналізацію.

Димохід можна поворотом фланця на 180°С орієнтувати горизонтально чи вертикально (тілько для версії DРХ).

 

Переваги монтажу з акумуляційними ємкостями:

* Стабілізація нерівномірної потужності котла та збільшення комфортності
* Нижчі витрати топлива - котел працює на повну потужність, тобто оптимальний ККД
* Мінімальне утворення дьогтю та кислоти
* Можливість комбінації з другими методами опалення
* Можливість комбінації радіаторів з підлоговим опаленням
* Більш висока комфортність обслуговування

 

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

 

НАШІ КОНТАКТИ

Зелена енергетика Закарпаття - офіс

 Джерела Уж - адреса вул. Собранецька, 115 м. Ужгород 88000 Україна
 Джерела Уж - електронна пошта office@bioenergy.uz.ua
 Джерела Уж - телефон MTS +38 050 337 8184
 Джерела Уж - телефон Kyivstar +38 096 401 0516